angajat.co
Operator/e in servicii de evidenta contabila

Contabilitate

Ai absolvit contabilitatea sau absolvești și dorești să obții experiență

în acest domeniu, te invităm să faci parte din echipa noastră de profesioniști!

Oferim:

Pachet social deplin

Salariu competitiv (stabil şi plătit la timp)

Instruire gratuită

Platformă corporativă pentru dezvoltare personală și profesională

Posibilitatea de avansare în carieră

Colectiv tânăr, amabil și sociabil

Lucru în oficiu confortabil

Sediu:

Mun. Chișinău, str. Grenoble, 128

Cerințe:

Studii superioare (absolvite)

Cunoștințe de limbă română și rusă

Abilități de operare PC: Word, Excel

Cunoștințe teoretice de utilizator 1С 8.3 Contabilitate

Atenție la detalii, responsabilitate, punctualitate

Responsabilități:

Deservirea amabilă și rapidă a clienților

Pregătirea informației pentru contabilitate

Introducerea intrarilor de marfuri

Efectuarea operațiunilor contabile

Introducerea, emiterea si evidenta facturilor fiscale

Dorești să faci parte din Echipa noastră de profesioniști, expediază CV-ul cu o poză menționând ″Operator/operatoare în servicii de evidență contabilă și financiară″ la: [email protected] sau apelează: 078899242.

Nota Bene:

Încurajăm studenții de la contabilitate cu frecvență redusă să candideze!

Doar persoanele selectate în baza CV-ul vor fi invitate la un interviu.

Experiență:

Experiență necesară

Tip de angajare:

Normă întreagă

Limbi:

Română

Program

Program de muncă: L-V 09:00 – 18:00; S-D zile de odihnă

Timp începere

Începere imediată

Chișinău

ANCOM-AGRO

S.R.L.

51-250 angajați

ANCOM-AGRO este membru VERUM GROUP, unul din liderii sectorului agroindustrial din Republica Moldova. Fondată în 2014 ANCOM-AGRO a devenit un partener de afaceri durabil pe piața cerealelor și oleaginoaselor din bazinul Mării Negre.

Angajează

HR D