angajat.co
Operator

Contabilitate

Sunteti un Operator contabil profesionist carui ii place sa lucreze in contabilitatea primara si doriti sa incasati numerarul? Sa aveti o activitate dinamica pentru dobandirea rezultatelor de succes? La "ROST IMPORT" aveti aceasta posibilitate, recompensa va fi un salariu decent si ocazia de a aduce propriul aport fara limite prin responsabilitate perseverenta! Aplicati CV-ul cu poza la: [email protected] cu specificarea „Operator contabil”.

Sortiment: peste 3 000 de pozitii (jucarii pentru copii de toate varstele, accesorii pentru sport, incaltaminte pentru copii, jucarii de dezvoltare, etc.).

Oferim:

• Salariu FIX si ATRACTIV

• Posibilitate de avansare

• Lucru dinamic in oficiu modern din centrul capitalei

• Instruiri de perfectionare

• Alte facilitati extra salariale

Cerinte:

• Studii superioare complete in contabilitate

• Experienta de succes in evidenta documentatiei primare in contabilitate

• Cunoasterea buna a limbii romane si ruse

• Abilitati de utilizare a programului 1C

Avantaje:

• Experienta in contabilitate nu mai putin de 2 ani

• Experienta in contabilizarea jucariilor si incaltamintei, produselor pentru copii

• Posibilitatea de a lucra la necesitate extra graficului

Responsabilitati:

• Evidenta documentatiei primare (de intrare, de iesire, etc.)

• Introducerea, emiterea si evidenta facturilor fiscale

• Evidenta foilor de parcurs si a combustibilului

• Raportarea rezultatelor obtinute

• 1C

Scopul companiei este ca produsele noastre sa fie pe placul fiecarui copil din tara!

Va asteptam cu mare drag in echipa noastra!

Expediati CV-ul cu foto la: [email protected] cu specificarea „Operator contabil”. Apelati la nr. 068555779.

Experiență:

Experiență necesară

Tip de angajare:

Normă întreagă

Limbi:

RomânăRusă

Program

Program de munca: Luni–Vineri, 09:00-18:00

Timp începere

Începere imediată

Chișinău

ROST IMPORT

11-50 angajati

HR

Angajează

HR Manager