angajat.co
Contabil/ă

Contabilitate

Ai absolvit contabilitatea sau absolvești și dorești să obții experiență în acest domeniu, te invităm să faci parte din echipa noastră de profesioniști!

Oferim:

• Program de muncă: L-V 08:00 – 17:00; S-D zile de odihnă

• Pachet social deplin

• Salariu competitiv (stabil şi plătit la timp)

• Instruire gratuită

• Platformă corporativă pentru dezvoltare personală și profesională

• Posibilitatea de avansare în carieră

• Colectiv tânăr, amabil și sociabil

• Lucru în oficiu confortabil din Elevator

Sediu:

• R-ul Florești, s. Gura Camencii

Cerințe:

• Domiciliu în r-ul Florești

• Studii superioare (în curs/absolvite)

• Cunoștințe de limbă română și rusă

• Abilități de operare PC: Word, Excel

• Cunoștințe teoretice de utilizator 1С 8.3 Contabilitate

• Atenție la detalii, responsabilitate, punctualitate

Responsabilități:

• Deservirea amabilă și rapidă a clienților

• Pregătirea informației pentru contabilitate

• Introducerea intrărilor de mărfuri

• Efectuarea operațiunilor contabile

• Introducerea, emiterea și evidența facturilor fiscale

Dorești să faci parte din Echipa noastră de profesioniști, expediază CV-ul cu o poză menționând ″Contabil/ă″ la: [email protected] sau apelează: 0 788 99 242.

Nota Bene:

Încurajăm studenții de la contabilitate cu frecvență redusă să candideze!

Doar persoanele selectate în baza CV-lui vor fi invitate la un interviu.

Experiență:

Experiență necesară

Tip de angajare:

Normă întreagă

Limbi:

RomânăRusă

Program

L-V 08:00 – 17:00; S-D zile de odihnă

Timp începere

Începere imediată

Florești

ANCOM-AGRO

S.R.L.

51-250 angajați

ANCOM-AGRO este membru VERUM GROUP, unul din liderii sectorului agroindustrial din Republica Moldova. Fondată în 2014 ANCOM-AGRO a devenit un partener de afaceri durabil pe piața cerealelor și oleaginoaselor din bazinul Mării Negre.

Angajează

HR D