angajat.co
Specialist resurse umane si SSM (part/full-time)

Oficiu și Admin

Doresti sa devii un membru cu drepturi depline al unei echipe de profesionisti adevarati – acum ai aceasta sansa. Drept recompensa pentru munca efectuata va fi remunerarea adecvata. Esti un profesionist responsabil, disciplinat si onest, aplica CV-ul cu poza la: [email protected] cu specificarea „Specialist resurse umane si Specialist Securitatea si Sanatatea in Munca” sau apeleaza: 0 788 99 242.

Oferim:

• Pachet social 100% conform CM RM

• Salariu competitiv (stabil si platit la timp)

• Loc de munca in oficiul elevatorului din s. Gura Camencii, r-ul Floresti

• Alte facilitati

Scopul: Asigurarea functionarii circuitului documentar in domeniul resurselor umane si securitatii si sanatatii in munca ale companiei din 70 angajati

Cerinte:

• Studii superioare absolvite in domeniul de specialitate sau juridic

• Experienta buna in perfectarea actelor conform legislatiei din RM

• Experienta in sustinerea controalelor ITM si SSM

• Colaborarea eficienta cu departamentele si subdiviziunile companiei

• Cunoasterea limbilor romana si rusa la nivel avansat

• Abilitati bune de comunicare, interes fata de oameni si dorinta de a lucra in

domeniul resurselor umane

• Cunoasterea metodelor moderne de evidenta a personalului

• Capacitatea de a lucra cu un flux mare de informatie si cu sarcini multiple

• Cunostinte de operare PC (Word, Excel) si 1C 8.3 (blocul resurse umane)

• Detinator al certificatelor de calificare valabile in domeniul securitatii si sanatatii in munca de nivelul- II

• Vechime in munca pe o pozitie similara de cel putin 5 ani

Responsabilitati:

• Perfectarea procedurilor privind relatiile de munca (angajare, incetare a contractului individual de munca, de sanctionare, premiere, modificare a conditiilor contractuale, diferite tipuri de concedii, etc.) in conformitate cu legislatia din RM, regulamentele companiei si ordinele conducatorului intru apararea drepturilor Angajatorului

Experiență:

Experiență necesară

Tip de angajare:

Normă întreagă

Limbi:

RomânăRusă

Program

Luni-Vineri, 08.00-17.00

Timp începere

Începere imediată

Florești

ANCOM-AGRO

S.R.L.

51-250 angajați

ANCOM-AGRO este membru VERUM GROUP, unul din liderii sectorului agroindustrial din Republica Moldova. Fondată în 2014 ANCOM-AGRO a devenit un partener de afaceri durabil pe piața cerealelor și oleaginoaselor din bazinul Mării Negre.

Angajează

HR D