angajat.co
Office Manager

Oficiu și Admin

Beneficii:

- Angajare oficială în câmpul muncii cu salariu achitat la timp;

- Posibilitate de a acumula experiență;

- Condiții confortabile de muncă;

- Echipă tânără și profesionistă;

- Ceai, cafea, fructe din partea companiei;

- Sport de echipă și team-building-uri.

Responsabilități:

- Efectuarea lucrărilor de secretariat (scanare acte, facturi, documente contabile etc.);

- Primirea, înregistrarea și arhivarea actelor;

- Asigurarea transmiterii și recepționării documentelor prin poștă/poștă electronică;

- Aprovizionarea cu cele necesare pentru birou;

- Îndeplinirea altor sarcini stabilite de conducător.

Cerinţe:

- Persoană sociabilă, energică, atentă la detalii, responsabilă;

- Cunoştinţe avansate de operare PC: Word, Excel, Internet;

- Scriere și vorbire corectă și fluentă în română și rusă;

- Abilitate de a lucra în echipă.

Pentru a aplica la postul vacant, vă rugăm să ne expediați CV-ul Dvs la [email protected]

Suntem nerăbdători să colaborăm!

Experiență:

Fară experientă

Tip de angajare:

Normă întreagă

Limbi:

RomânăRusă

Program

Luni - Vineri, 8:30-17:30

Timp începere

Începere imediată

Chișinău

Angajează

DAD HC