angajat.co
Asistent marketing

Vânzări și Marketing

Atribuții:

Să contribuie la implementarea planului de marketing stabilit la nivelul întregii companii;

Să aplice chestionare pentru studiul pietei;

Să urmărească feed-back-ul clientilor;

Să conceapă și să implementeze activități de promovare;

Să elaboreze și să actualizeze site-urile companiei;

Să coordoneze acțiuni de publicitate / advertising.

Cerințe:

Absolvenți învățământ superior sau studenți în an terminal;

Cunoștințe PC: MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access);

Atenție la detalii, orientare spre rezultate și calitate, responsabilitatea muncii;

Persoană organizată, punctuală;

Abilitați de comunicare și capabil să lucreze în echipă;

Experiență profesională într-un domeniu similar va constitui un avantaj.

Noi oferim:

Suport la executarea sarcinilor;

Salariu oficial;

Serviciu interesant, plin de provocari și dinamism;

Echipă pozitivă, ce te va ajuta să te încadrezi rapid;

Perspective de dezvoltare permanentă;

Program de muncă: Luni-Vineri, 8.30-17.30;

Sediul oficiului: sec. Ciocana.

Email: [email protected]

Telefon: 069995545

Experiență:

Experiență necesară

Tip de angajare:

Normă întreagă

Program

Luni-Vineri, 8.30-17.30

Chișinău

Angajează

DAD HC