angajat.co
Manager aprovizionare

Manageri

CERINTE:

- Studii superioare (facultatea marketing si ligistica)

- Cunoasterea limbii romine si engleze(mediu-avansat)

- Responsabilitate,capacitati analitice si de comunicare bine dezvoltate, punctualitate, ,abilitati de negociere, lucru in echipa.

-Experienta de munca in activitatea economica externa este binevenita.

RESPONSABILITATI:

- Facilitarea incheierii contractelor cu furnizorii ,negocierea conditiilor contractuale

- Elaborarea noilor directii de dezvoltare a companiei si de introducere a produselor noi

- Identificarea produselor si tehnologiilor noi (inclusiv spatiu postsovetic )

- Efectuarea comenzilor si livrarilor marfurilor si componentelor

- Studierea conjuncturii pietei,depistarea potentialelor exigente fata de particularitatile de consum ale marfurilor si calitatii pe piata mondiala,evaluarea firmelor-concurente

- Desfasurarea lucrarilor de coordonare a activitatii economice externe a firmei cu cea a departamentelor respective ( vamal ,fiscal etc.)

CONDITII:

- Lucru stabil intr-o companie dinamica

- Colectiv prietenos

- Oficiu amplasat in centrul orasului

- Perfectionarea continua a colaboratorilor in vederea cresterii profesionale

La interviu vor fi invitate doare persoanele selectate.

Selectarea candidatilor se bazeaza pe CV-urile: [email protected]

Experiență:

Experiență necesară

Tip de angajare:

Normă întreagă

Chișinău

Videosecurity SRL

Angajează

Marina Vatco