angajat.co
Key Account Sales Manager

Vânzări și Marketing

Oferim:

Lucru dinamic în teren

Remunerare direct proporțională cu rezultatele obținute

Pachet social şi pachet de compensare a utilizării automobilului

Card corporativ pentru combustibil

Număr corporativ de telefon

Oficiu modern în centrul Chișinăului

Traininguri de specialitate

Posibilități de dezvoltare și promovare în cadrul unei echipe tinere și dinamice

Cerinţe:

Studii superioare

Experienţă, cel puțin 1 an în domeniul vânzărilor

Cunoașterea limbilor: română (vorbire fluentă și articulată), rusă (fluent), engleză (avantaj)

Cunoștințe de operare la calculator: Word, Excel, Power Point – nivel avansat

Capacitate de a însuşi SOFT-ri noi

Abilități de negociere și vânzare

Capacitate de analiză şi sinteză

Persoană sociabilă, atitudine pozitivă şi pro-activă

Dinamism, diplomație și adaptabilitate

Permis de conducere categoria „B”

Autoturism personal (cerință obligatorie)

Responsabilităţi:

Majorarea vânzărilor companiei

Prezentarea, promovarea şi vânzarea serviciilor companiei

Extinderea continuă a portofoliului de clienți

Dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți corporativi

Planificarea activității săptămânale/lunare

Negocierea, încheierea, monitorizarea contractelor

Evidența, verificarea, prelucrarea rapoartelor specializate

Expediază CV-ul la [email protected] cu menționarea postului

Experiență:

Experiență necesară

Tip de angajare:

Normă întreagă

Limbi:

RomânăRusă

Program

Program de lucru deplin

Timp începere

Începere imediată

Chișinău

Paymaster

Angajează

HR Director