angajat.co
Specialist Resurse Umane

Alte

Candidatul Ideal

Cautăm Specialist Resurse Umane entuziast/ă, organizat/ă și dornic/ă de o nouă provocare profesională.

Profilul canndidatului:

 Experiență în resurse umane - minim 1-2 ani;

 Experiență in utilizarea softului Universal Acouting - constituie un avantaj;

 Cunoștinte de legislația muncii și Microsoft Office (Excel, Word);

 Nivel ridicat de integritate și diplomatie;

 Persoana proactivă, care să identifice eventuale probleme și să ofere soluții viabile;

 Foarte bune abilități de comunicare și colaborare la toate nivelurile ierarhice;

Descrierea jobului

În câteva cuvinte, responsabilitățile acestui rol:

 Întocmirea documentelor de angajare, modificare și încetare a contractului individual de muncă, conform procedurilor interne cu respectarea Codului muncii si a legislatiei în vigoare;

 Înregistrarea corectă și la timp a datelor în programul Universal Acouting, inclusiv a pontajelor și a altor elemente;

 Evidența concediilor anuale, emiterea ordinelor de acordare a concediilor, evidența buletinelor medicale;

 Emiterea ordinelor privind aplicarea sanctiunilor disciplinare;

 Gestionarea dosarelor de personal;

 Oferirea de suport angajaților și managementului în realizarea pontajelor și a altor operațiuni de administrare personal;

 Eliberarea documentelor/adeverințelor solicitate de angajați;

Ce oferim:

 Nu îți oferim doar un salariu: Primești cadouri cu ocazia evenimentelor importante din viața companiei;

 Lucrezi cu plăcere și în siguranță: Fiecare loc de muncă este organizat individual;

 Punem accent pe dezvoltare: Te dezvolți în continuare, alături de noi, prin sesiuni de workshop-uri, training-uri și certificări noi.

Alătură-te echipei noastre!!!

Aplică CV-ul tău pe adresa electronică: [email protected]

Noi ne rezervăm dreptul să contactăm doar persoanele care corespund cerințelor.

Experiență:

Experiență necesară

Tip de angajare:

Normă întreagă

Limbi:

Rusă

Program

Luni- Vineri: 09:00-17:30

Chișinău

Retail

Angajează

Retail Moldova